Doğru Tercihler , Çözüme Ulaştırır

EPSA BAYİLERİ İLE BELGRAD'DA BİR ARAYA GELDİ.

EPSA BAYİLERİ İLE BELGRAD'DA BİR ARAYA GELDİ. EPSA Yalıtım ve Ambalaj bünyesinde yer alan yapı kimyasalları üreticisi Mantoyap ve Budafix, 2014 yılı ilk yurt dışı bayi gezisini Belgrad’a yaptı.

Yalıtım sektöründe Marmara Bölgesi’nin aranan markası olan EPSA Yalıtım iş ortakları ile yürüttüğü ilişkilerini ile de dikkat çeken bir marka oldu.

 

EPSA Yalıtım bu kapsamda, bünyesinde yer alan yapı kimyasalları üreticisi Mantoyap ve Budafix bayilerinden oluşan 32 kişilik grup Belgrad’da tarih yolculuğuna çıktı.

 

Sırbistan’ın Belgrad şehrine düzenlenen gezide bayilerini yalnız bırakmayan EPSA Yalıtım Genel Müdürü Özden Özdemir, iş ortakları ile birlikte vakit geçirmenin oldukça keyifli olduğunu söyledi.

 

Stresten uzakta birkaç gün geçirmenin mutluluğu ile Belgrad’ı gezen bayiler hem dinlenme hem de eğlenme imkânı buldu.Bayiler, farklı bir kültürü keşfetmenin ayrıcalığını yaşadıklarını söyledi.

Haberin Diğer Resimleri

Sosyal Medyada Paylaş

Diğer Haberler
 • BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI’NDAN EPSA’YA ZİYARET…

  BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI’NDAN EPSA’YA ZİYARET…

  Türkiye yalıtım sektöründe bir Bursa markası olarak dikkatleri çeken EPSA Yalıtım Ambalaj ve Yapı Kimyasalları Yönetim Kurulu Başkanı Nurcan Özdemir’i, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ve beraberindeki heyet, Barakfakih Sanayi Bölgesi’ndeki üretim tesisinde ziyaret etti.

 • YALITIM: ENERJİ TASARRUFUNUN GİZLİ KAHRAMANI...

  YALITIM: ENERJİ TASARRUFUNUN GİZLİ KAHRAMANI...

  Türkiye'nin enerjide dışa bağımlılığı maliyetlerin yanında enerjide sürdürülebilirliği de tehdit ederken, EPSA Yalıtım Yönetim Kurulu Başkanı Nurcan Özdemir, ülkemizde enerji verimliliği için en önemli argümanın temelden çatıya yalıtım olduğunu vurguladı.

 • TÜRKİYE’NİN 1 NUMARASI NURCAN ÖZDEMİR...

  TÜRKİYE’NİN 1 NUMARASI NURCAN ÖZDEMİR...

  Epsa Yalıtım Ambalaj Yapı Kimyasalları Yönetim Kurulu Başkanı Nurcan Özdemir, 6200 kadın arasından birinci olarak ‘Türkiye'nin Kadın Girişimcisi’ ödülünü aldı.

 • EPSA YALITIMDAN SPONSORLUK ATAĞI

  EPSA YALITIMDAN SPONSORLUK ATAĞI

  Yalıtım ve Ambalaj Sektörü'nün önde gelen firmalarından EPSA Yalıtım, geçtiğimiz günlerde Bursa Kentsel Dönüşüm ( BURKENTDER ) tarafından düzenlenen 'Belediyeleri Halkla Buluşturuyoruz' adlı programa sponsor oldu...

 • NURCAN ÖZDEMİR: “YALITIM, ENERJİ KAYNAKLARIMIZI DOĞRU KULLANMAMIZI SAĞLAR”

  NURCAN ÖZDEMİR: “YALITIM, ENERJİ KAYNAKLARIMIZI DOĞRU KULLANMAMIZI SAĞLAR”

  EPSA Yalıtım Yönetim Kurulu Başkanı Nurcan Özdemir, yalıtım bilincinin yerleşmesinin ve binalarda yalıtımın yaygınlaşmasının enerji tasarrufu sağlayarak doğal kaynaklarımızı idareli kullanmaya fayda sağlayacağını söylüyor.

 • EPSA YALITIM, SPONSORLUK ÇALIŞMALARIYLA DA ADINDAN SÖZ ETTİRİYOR...

  EPSA YALITIM, SPONSORLUK ÇALIŞMALARIYLA DA ADINDAN SÖZ ETTİRİYOR...

  Yalıtım ve Ambalaj Sektörü’nde Marmara Bölgesi’nin önde gelen kuruluşlarından olan EPSA Yalıtım, sponsorluk çalışmalarıyla da farkını ortaya koyuyor.