Doğru Tercihler , Çözüme Ulaştırır

EPSA ÇALIŞANLARI İFTAR ÇADIRINDA ...

EPSA ÇALIŞANLARI İFTAR ÇADIRINDA ... Yalıtım sektörünün lider kuruluşlarından EPSA Yalıtım, her gün binlerce kişinin iftar yaptığı Yıldırım Belediyesi iftar çadırında kurum çalışanları ve vatandaşlarla birlikte iftar yaptı.

EPSA Yalıtım’ın sponsor olduğu ve vatandaşların yoğun ilgigösterdiği iftara iftara EPSA Yalıtım çalışanlarının yanı sıra BTSO Başkanı İbrahimBurkay da katıldı.

Yıldırım BTSO Kapalı Otopark’ında gerçekleşen iftarprogramında konuşan EPSA Yalıtım Yönetim Kurulu Başkanı Nurcan Özdemir,büyümenin sadece ciro ile olmadığını belirterek, kurumsal olarak büyümenin vebaşarılı olmanın yolunun önemli günlerde vatandaşlarla birlikte olmaktangeçtiğini kaydetti.

Başarılı işkadını Nurcan Özdemir, Ramazan ayının rahmet, bereket ve paylaşma ayı olduğunu belirterek,  “Toplum olarak biz paylaşmayı çok severiz amaRamazan ayı geldiğinde bu paylaşım artıyor. İftar çadırları, yoldan gelen,dışarıda kalan, misafir olarak Türkiye’nin değişik illerinden gelen veya yurtdışından gelen mülteci konumundaki misafirlerimizin uğradığı bir mekanhalindeler. Bu mekanlar, Ramazanın feyzinin yansı sıra birlik ve beraberliğimizide pekiştiriyor” dedi.

Haberin Diğer Resimleri

Sosyal Medyada Paylaş

Diğer Haberler
 • BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI’NDAN EPSA’YA ZİYARET…

  BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI’NDAN EPSA’YA ZİYARET…

  Türkiye yalıtım sektöründe bir Bursa markası olarak dikkatleri çeken EPSA Yalıtım Ambalaj ve Yapı Kimyasalları Yönetim Kurulu Başkanı Nurcan Özdemir’i, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ve beraberindeki heyet, Barakfakih Sanayi Bölgesi’ndeki üretim tesisinde ziyaret etti.

 • YALITIM: ENERJİ TASARRUFUNUN GİZLİ KAHRAMANI...

  YALITIM: ENERJİ TASARRUFUNUN GİZLİ KAHRAMANI...

  Türkiye'nin enerjide dışa bağımlılığı maliyetlerin yanında enerjide sürdürülebilirliği de tehdit ederken, EPSA Yalıtım Yönetim Kurulu Başkanı Nurcan Özdemir, ülkemizde enerji verimliliği için en önemli argümanın temelden çatıya yalıtım olduğunu vurguladı.

 • TÜRKİYE’NİN 1 NUMARASI NURCAN ÖZDEMİR...

  TÜRKİYE’NİN 1 NUMARASI NURCAN ÖZDEMİR...

  Epsa Yalıtım Ambalaj Yapı Kimyasalları Yönetim Kurulu Başkanı Nurcan Özdemir, 6200 kadın arasından birinci olarak ‘Türkiye'nin Kadın Girişimcisi’ ödülünü aldı.

 • EPSA YALITIMDAN SPONSORLUK ATAĞI

  EPSA YALITIMDAN SPONSORLUK ATAĞI

  Yalıtım ve Ambalaj Sektörü'nün önde gelen firmalarından EPSA Yalıtım, geçtiğimiz günlerde Bursa Kentsel Dönüşüm ( BURKENTDER ) tarafından düzenlenen 'Belediyeleri Halkla Buluşturuyoruz' adlı programa sponsor oldu...

 • EPSA BAYİLERİ İLE BELGRAD'DA BİR ARAYA GELDİ.

  EPSA BAYİLERİ İLE BELGRAD'DA BİR ARAYA GELDİ.

  EPSA Yalıtım ve Ambalaj bünyesinde yer alan yapı kimyasalları üreticisi Mantoyap ve Budafix, 2014 yılı ilk yurt dışı bayi gezisini Belgrad’a yaptı.

 • NURCAN ÖZDEMİR: “YALITIM, ENERJİ KAYNAKLARIMIZI DOĞRU KULLANMAMIZI SAĞLAR”

  NURCAN ÖZDEMİR: “YALITIM, ENERJİ KAYNAKLARIMIZI DOĞRU KULLANMAMIZI SAĞLAR”

  EPSA Yalıtım Yönetim Kurulu Başkanı Nurcan Özdemir, yalıtım bilincinin yerleşmesinin ve binalarda yalıtımın yaygınlaşmasının enerji tasarrufu sağlayarak doğal kaynaklarımızı idareli kullanmaya fayda sağlayacağını söylüyor.