Doğru Tercihler , Çözüme Ulaştırır

EPSA ÇALIŞANLARINA TAKIM ÇALIŞMASI VE MOTİVASYON SEMİNERİ

EPSA ÇALIŞANLARINA TAKIM ÇALIŞMASI VE MOTİVASYON SEMİNERİ Yalıtım ve Ambalaj Sektörü’nde Marmara Bölgesi’nin önde gelen kuruluşlarından olan EPSA, çalışanları için ‘Takım Çalışması ve Motivasyon’ semineri düzenledi.

Sheraton Otel’de düzenlenen seminerdetakım çalışması, iletişim ve motivasyon gibi konular ile ilgili çeşitlibilgiler verildi.

Kişisel Gelişim Uzmanı Melih Arattarafından verilen eğitime EPSA çalışanları yoğun ilgi gösterdi.

Çeşitli oyunlar eşliğinde takımolabilmenin öneminin anlatıldığı seminerde Arat, “Ortak bir amaç yoksa sarfedilen onca enerji boşa gidecektir. Takım üyelerinin bir amaç etrafındatoplanması ve amaç birliği yapması, başarının kapısını açan anahtar olacaktır”dedi.


EMPATİ YOKSA SEMPATİ DE YOKTUR

İletişimde empatinin önemine dedeğinen Arat, “Empati yoksa sempati de yoktur. Başarılı bir iletişim süreciiçin karşımızdakini anlamaya çalışmalı, onun ayakkabılarını giymeli, onungözlükleriyle dünyaya bakmalıyız. Bu ipucu aile hayatından iş hayatına kadarbaşarı ve huzurun anahtarı olmuştur” dedi.

Slayt ve oyunlar eşliğinde oldukçaeğlenceli ve eğitici geçen seminer sonunda EPSA çalışanları memnuniyetlerinidile getirdiler.

Seminer sonunda konuşan EPSAYalıtım Yönetim Kurulu Başkanı Nurcan Özdemir, şirket olarak çalışanlarınınkişisel gelişimlerine önem verdiklerini dile getirerek şunları söyledi:“EPSA’nın başarılı bir marka olmasında çalışanlarımızın özverili çalışmalarınınpayı büyük. EPSA, bir takım ruhu içinde hareket ediyor. Bugünkü seminerde debaşarı için grup değil, takım çalışmasının birincil koşul olduğunu öğrendik.Eğlenceli ve bir o kadar da öğretici bir seminerdi” dedi.

Haberin Diğer Resimleri

Sosyal Medyada Paylaş

Diğer Haberler
 • BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI’NDAN EPSA’YA ZİYARET…

  BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI’NDAN EPSA’YA ZİYARET…

  Türkiye yalıtım sektöründe bir Bursa markası olarak dikkatleri çeken EPSA Yalıtım Ambalaj ve Yapı Kimyasalları Yönetim Kurulu Başkanı Nurcan Özdemir’i, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ve beraberindeki heyet, Barakfakih Sanayi Bölgesi’ndeki üretim tesisinde ziyaret etti.

 • YALITIM: ENERJİ TASARRUFUNUN GİZLİ KAHRAMANI...

  YALITIM: ENERJİ TASARRUFUNUN GİZLİ KAHRAMANI...

  Türkiye'nin enerjide dışa bağımlılığı maliyetlerin yanında enerjide sürdürülebilirliği de tehdit ederken, EPSA Yalıtım Yönetim Kurulu Başkanı Nurcan Özdemir, ülkemizde enerji verimliliği için en önemli argümanın temelden çatıya yalıtım olduğunu vurguladı.

 • TÜRKİYE’NİN 1 NUMARASI NURCAN ÖZDEMİR...

  TÜRKİYE’NİN 1 NUMARASI NURCAN ÖZDEMİR...

  Epsa Yalıtım Ambalaj Yapı Kimyasalları Yönetim Kurulu Başkanı Nurcan Özdemir, 6200 kadın arasından birinci olarak ‘Türkiye'nin Kadın Girişimcisi’ ödülünü aldı.

 • EPSA YALITIMDAN SPONSORLUK ATAĞI

  EPSA YALITIMDAN SPONSORLUK ATAĞI

  Yalıtım ve Ambalaj Sektörü'nün önde gelen firmalarından EPSA Yalıtım, geçtiğimiz günlerde Bursa Kentsel Dönüşüm ( BURKENTDER ) tarafından düzenlenen 'Belediyeleri Halkla Buluşturuyoruz' adlı programa sponsor oldu...

 • EPSA BAYİLERİ İLE BELGRAD'DA BİR ARAYA GELDİ.

  EPSA BAYİLERİ İLE BELGRAD'DA BİR ARAYA GELDİ.

  EPSA Yalıtım ve Ambalaj bünyesinde yer alan yapı kimyasalları üreticisi Mantoyap ve Budafix, 2014 yılı ilk yurt dışı bayi gezisini Belgrad’a yaptı.

 • NURCAN ÖZDEMİR: “YALITIM, ENERJİ KAYNAKLARIMIZI DOĞRU KULLANMAMIZI SAĞLAR”

  NURCAN ÖZDEMİR: “YALITIM, ENERJİ KAYNAKLARIMIZI DOĞRU KULLANMAMIZI SAĞLAR”

  EPSA Yalıtım Yönetim Kurulu Başkanı Nurcan Özdemir, yalıtım bilincinin yerleşmesinin ve binalarda yalıtımın yaygınlaşmasının enerji tasarrufu sağlayarak doğal kaynaklarımızı idareli kullanmaya fayda sağlayacağını söylüyor.