Doğru Tercihler , Çözüme Ulaştırır

EPSA TÜRKİYE ÇAPINDAKİ BAYİLERİYLE BULUŞTU…

EPSA TÜRKİYE ÇAPINDAKİ BAYİLERİYLE BULUŞTU… Yalıtım sektörünün lider kuruluşlarından EPSA Yalıtım 2015’i Atılım Yılı olarak belirlerken Türkiye çapındaki bayileri ile bir araya gelerek yeni vizyonunu paylaştı.

Yalıtım sektörünün lider kuruluşlarından EPSA son bir yıldıryürüttüğü yeniden yapılanma çalışmalarını sürdürürken Türkiye çapındakifaaliyetlerine ivme kazandırmaya karar verdi. Yeni bir vizyon ve yol haritasıile hareket eden EPSA Yalıtım bu kapsamda ülke çapındaki bayileriyle bir arayageldi. Yalıtım sektöründe 16 yıldır sürdürdüğü başarı yolculuğuna güçlü birşekilde devam eden EPSA bayileriyle yaptığı toplantıda yeni vizyon vestratejilerini paylaştı.

Bursa Sheraton Otel’de gerçekleştirilen organizasyona ülkeçapındaki EPSA bayileri ve şirket çalışanları katıldı. Düzenlenenorganizasyonda konuşan EPSA Yönetim Kurulu Başkanı Nurcan Özdemir, son biryıldır kurumsallaşma çalışmalarına ağırlık verdiğini belirtti. Firma olaraksektörde hatırı sayılır bir konuma yükseldiklerini dile getiren Özdemir, mevcutbayileriyle güçlü bir ağ kurduklarını söyledi.

Yeni dönemde ülke çapındaki bayi alt yapısınıgüçlendireceklerini ve sayısını artıracaklarını aktaran Özdemir, sözlerinişöyle sürdürdü: “Bu aşamada hem yönetim takımımız hem de sahadakiarkadaşlarımız yoğun bir çalışma temposu içerisinde. Bu sürecin bir parçasıolduğunuz için sizlerle bir araya gelmeden olmaz dedik ve arkadaşlarımızlabirlikte Atılım Yılı 2015 toplantısını düzenledik. Bugün sizlerle şirketimizinbugüne kadarki süreçlerini ve bundan sonraki hedeflerimizi paylaşacağız. Bununyanında sizlerle birlikte bir aile ortamı sıcaklığında EPSA’nın geleceğinimasaya yatırma imkânı bulacağız.”

Düzenlenen bayi toplantısında EPSA’nın yeni vizyon vestratejisini katılımcılarla paylaşan Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ÖzdenÖzdemir ise dünya ölçeğinde bir firma olma hedefiyle hareket ettiklerinikaydetti. EPSA olarak yurtdışı iş fırsatlarını incelediklerini söyleyenÖzdemir, “Ülke çapındaki bayilerimizle birlikte büyük bir aile olduk. İnşallahönümüzdeki dönemde daha geniş bir aile olmak için çalışacağız” şeklindekonuştu.

Yapılan toplantıda EPSA ürünleri detaylı bir şekildeanlatılırken katılımcılara bayilik sertifikaları takdim edildi. Toplantınınsonunda EPSA aile fotoğrafı çektirilirken organizasyon workshop çalışmasıylasona erdi.   

 

 

Haberin Diğer Resimleri

Sosyal Medyada Paylaş

Diğer Haberler
 • BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI’NDAN EPSA’YA ZİYARET…

  BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI’NDAN EPSA’YA ZİYARET…

  Türkiye yalıtım sektöründe bir Bursa markası olarak dikkatleri çeken EPSA Yalıtım Ambalaj ve Yapı Kimyasalları Yönetim Kurulu Başkanı Nurcan Özdemir’i, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ve beraberindeki heyet, Barakfakih Sanayi Bölgesi’ndeki üretim tesisinde ziyaret etti.

 • YALITIM: ENERJİ TASARRUFUNUN GİZLİ KAHRAMANI...

  YALITIM: ENERJİ TASARRUFUNUN GİZLİ KAHRAMANI...

  Türkiye'nin enerjide dışa bağımlılığı maliyetlerin yanında enerjide sürdürülebilirliği de tehdit ederken, EPSA Yalıtım Yönetim Kurulu Başkanı Nurcan Özdemir, ülkemizde enerji verimliliği için en önemli argümanın temelden çatıya yalıtım olduğunu vurguladı.

 • TÜRKİYE’NİN 1 NUMARASI NURCAN ÖZDEMİR...

  TÜRKİYE’NİN 1 NUMARASI NURCAN ÖZDEMİR...

  Epsa Yalıtım Ambalaj Yapı Kimyasalları Yönetim Kurulu Başkanı Nurcan Özdemir, 6200 kadın arasından birinci olarak ‘Türkiye'nin Kadın Girişimcisi’ ödülünü aldı.

 • EPSA YALITIMDAN SPONSORLUK ATAĞI

  EPSA YALITIMDAN SPONSORLUK ATAĞI

  Yalıtım ve Ambalaj Sektörü'nün önde gelen firmalarından EPSA Yalıtım, geçtiğimiz günlerde Bursa Kentsel Dönüşüm ( BURKENTDER ) tarafından düzenlenen 'Belediyeleri Halkla Buluşturuyoruz' adlı programa sponsor oldu...

 • EPSA BAYİLERİ İLE BELGRAD'DA BİR ARAYA GELDİ.

  EPSA BAYİLERİ İLE BELGRAD'DA BİR ARAYA GELDİ.

  EPSA Yalıtım ve Ambalaj bünyesinde yer alan yapı kimyasalları üreticisi Mantoyap ve Budafix, 2014 yılı ilk yurt dışı bayi gezisini Belgrad’a yaptı.

 • NURCAN ÖZDEMİR: “YALITIM, ENERJİ KAYNAKLARIMIZI DOĞRU KULLANMAMIZI SAĞLAR”

  NURCAN ÖZDEMİR: “YALITIM, ENERJİ KAYNAKLARIMIZI DOĞRU KULLANMAMIZI SAĞLAR”

  EPSA Yalıtım Yönetim Kurulu Başkanı Nurcan Özdemir, yalıtım bilincinin yerleşmesinin ve binalarda yalıtımın yaygınlaşmasının enerji tasarrufu sağlayarak doğal kaynaklarımızı idareli kullanmaya fayda sağlayacağını söylüyor.