Doğru Tercihler , Çözüme Ulaştırır

EPSA YALITIM, SPONSORLUK ÇALIŞMALARIYLA DA ADINDAN SÖZ ETTİRİYOR...

EPSA YALITIM, SPONSORLUK ÇALIŞMALARIYLA DA ADINDAN SÖZ ETTİRİYOR... Yalıtım ve Ambalaj Sektörü’nde Marmara Bölgesi’nin önde gelen kuruluşlarından olan EPSA Yalıtım, sponsorluk çalışmalarıyla da farkını ortaya koyuyor.

Kurulduğu günden bu yana sektöre taze kan olan EPSA Yalıtım, sosyal sorumluluk projelerinde yer almayı kendine misyon edindi.

 

EPSA Yalıtım bu kapsamda Uludağ Üniversitesi Mimarlık Fakültesi tarafından düzenlenen Çevre-Tasarım Kongresi’ne sponsor oldu.

 

Kongrenin ilk gününde sponsorluk desteği vermesi nedeniyle EPSA Yalıtım Yönetim Kurulu Başkanı Nurcan Özdemir’e teşekkür plaketi takdim edildi.

 

Yıldız Teknik Üniversitesi ve Uludağ Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nin işbirliği ile 12-13 Aralık tarihlerinde Uludağ Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nde düzenlenen plaket törenine Uludağ Üniversitesi Rektörü Kamil Dilek, Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörü İsmail Yüksek, Uludağ Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Dekanı Nilüfer Akıncıtürk ve Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Dekanı Murat Soygeniş ile Mimarlık Fakültesi öğretim görevlileri ve öğrencileri katıldı.

Uludağ Üniversitesi Rektörü Kamil Dilek yaptığı konuşmada bu tür organizasyonlarda sponsor desteğinin önemli olduğunu söyleyerek, EPSA Yalıtım’a teşekkürlerini iletti.

 

Plaket töreninin ardından konuşan EPSA Yalıtım Yönetim Kurulu Başkanı Nurcan Özdemir, kongreye sponsor olmaktan mutluluk duyduklarını dile getirerek şunları söyledi: “Sponsorluk çalışmaları markamızın önemli değerlerinden birisi. Çünkü kurum ya da kuruluşların içinde var olduğu toplumdan bağımsız olması düşünülemez. Ben her zaman üniversiteler ile özel sektörün işbirliği içinde olması gerektiğini düşündüm. Bugün burada sponsor olarak yer aldık. Dilerim ileri ki günlerde üniversitelerimizle geniş kapsamlı işbirliklerinde bulunuruz.”

Haberin Diğer Resimleri

Sosyal Medyada Paylaş

Diğer Haberler
 • BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI’NDAN EPSA’YA ZİYARET…

  BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI’NDAN EPSA’YA ZİYARET…

  Türkiye yalıtım sektöründe bir Bursa markası olarak dikkatleri çeken EPSA Yalıtım Ambalaj ve Yapı Kimyasalları Yönetim Kurulu Başkanı Nurcan Özdemir’i, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ve beraberindeki heyet, Barakfakih Sanayi Bölgesi’ndeki üretim tesisinde ziyaret etti.

 • YALITIM: ENERJİ TASARRUFUNUN GİZLİ KAHRAMANI...

  YALITIM: ENERJİ TASARRUFUNUN GİZLİ KAHRAMANI...

  Türkiye'nin enerjide dışa bağımlılığı maliyetlerin yanında enerjide sürdürülebilirliği de tehdit ederken, EPSA Yalıtım Yönetim Kurulu Başkanı Nurcan Özdemir, ülkemizde enerji verimliliği için en önemli argümanın temelden çatıya yalıtım olduğunu vurguladı.

 • TÜRKİYE’NİN 1 NUMARASI NURCAN ÖZDEMİR...

  TÜRKİYE’NİN 1 NUMARASI NURCAN ÖZDEMİR...

  Epsa Yalıtım Ambalaj Yapı Kimyasalları Yönetim Kurulu Başkanı Nurcan Özdemir, 6200 kadın arasından birinci olarak ‘Türkiye'nin Kadın Girişimcisi’ ödülünü aldı.

 • EPSA YALITIMDAN SPONSORLUK ATAĞI

  EPSA YALITIMDAN SPONSORLUK ATAĞI

  Yalıtım ve Ambalaj Sektörü'nün önde gelen firmalarından EPSA Yalıtım, geçtiğimiz günlerde Bursa Kentsel Dönüşüm ( BURKENTDER ) tarafından düzenlenen 'Belediyeleri Halkla Buluşturuyoruz' adlı programa sponsor oldu...

 • EPSA BAYİLERİ İLE BELGRAD'DA BİR ARAYA GELDİ.

  EPSA BAYİLERİ İLE BELGRAD'DA BİR ARAYA GELDİ.

  EPSA Yalıtım ve Ambalaj bünyesinde yer alan yapı kimyasalları üreticisi Mantoyap ve Budafix, 2014 yılı ilk yurt dışı bayi gezisini Belgrad’a yaptı.

 • NURCAN ÖZDEMİR: “YALITIM, ENERJİ KAYNAKLARIMIZI DOĞRU KULLANMAMIZI SAĞLAR”

  NURCAN ÖZDEMİR: “YALITIM, ENERJİ KAYNAKLARIMIZI DOĞRU KULLANMAMIZI SAĞLAR”

  EPSA Yalıtım Yönetim Kurulu Başkanı Nurcan Özdemir, yalıtım bilincinin yerleşmesinin ve binalarda yalıtımın yaygınlaşmasının enerji tasarrufu sağlayarak doğal kaynaklarımızı idareli kullanmaya fayda sağlayacağını söylüyor.