Doğru Tercihler , Çözüme Ulaştırır

EPSA YALITIMDAN SPONSORLUK ATAĞI

EPSA YALITIMDAN SPONSORLUK ATAĞI Yalıtım ve Ambalaj Sektörü'nün önde gelen firmalarından EPSA Yalıtım, geçtiğimiz günlerde Bursa Kentsel Dönüşüm ( BURKENTDER ) tarafından düzenlenen 'Belediyeleri Halkla Buluşturuyoruz' adlı programa sponsor oldu...

Yalıtım ve Ambalaj Sektörü’nün önde gelen firmalarından EPSA Yalıtım, başarılı iş süreçlerinin yanı sıra çeşitli organizasyonlara sağladığı sponsorluk desteği ile toplum yararını gözeten bir marka olduğunu gözler önüne seriyor.

EPSA Yalıtım bu kapsamda geçtiğimiz günlerde Bursa Kentsel Dönüşüm (BURKENTDER) tarafından düzenlenen Belediyeleri Halka Buluşturuyoruz adlı programa sponsor oldu.

Barış Manço Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen programa Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Özgen Keskin, CHP Bursa Belediye Başkan Adayı Necati Şahin, CHP Yıldırım Belediye Başkan Adayı Ramazan Altınöz ve AKP Yıldırım Belediye Başkan Adayı İsmail Hakkı Edebali konuşmacı olarak katıldı.

Yıldırım ilçesi sakinlerinin yoğun katılımı ile gerçekleşen programda Yıldırım’da faaliyet gösteren kentsel dönüşüm konuşuldu.

Kentsel dönüşüm olgusunun masaya yatırıldığı programa sponsor olarak destek veren EPSA Yalıtım’a plaket takdim edildi. Plaketi EPSA Yalıtım Yönetim Kurulu Başkanı Nurcan Özdemir adına Kurumsal İletişim Sorumlusu Hüseyin Atan aldı.

Atan, ülkemizi ve dolayısıyla ilimizi yakından ilgilendiren bir programa sponsor olmaktan duydukları gururu dile getirirken, “Bu tür organizasyonlara her zaman destek olmaya devam edeceğiz” dedi. 

Haberin Diğer Resimleri

Sosyal Medyada Paylaş

Diğer Haberler