Doğru Tercihler , Çözüme Ulaştırır

EPSA’DAN FUARDA GÖVDE GÖSTERİSİ...

EPSA’DAN FUARDA GÖVDE GÖSTERİSİ... Sektörünün parlayan yıldızı EPSA Yalıtım, Ambalaj ve Yapı Kimyasalları, Bursa İnşaat Fuarı’nda yeni ürün ve sistemleriyle boy gösterdi.

EPSA, 09 -12 Nisan 2015 tarihleri arasında Buttim - Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen Bursa İnşaat Fuarı’nda yeni ürün ve sistemleri ile “yenilikçiliğe” dikkat çekerken, katılımcı ve ziyaretçileri ‘ yalıtım bilinci’ oluşturulması yönünde de bilgilendirdi. EPSA’nın fuardaki görkemli standının ilk ziyaretçileri ise Vali Münir Karaloğlu, BTSO Başkanı İbrahim Burkay ve Bursa protokolünün önde gelen isimleri oldu. Yalıtım konusunda sürekli değişen ihtiyaçlar ve gelişen teknoloji hakkında sektörün tüm aktörlerini bilgilendirmek amacında olduklarını belirten Nurcan Özdemir, pazar dinamiklerindeki değişimi yakından izledikleri söyledi. Özdemir  ‘ Geleneksel yöntemler yerine teknoloji ile birlikte yeni üretim yöntem ve uygulamalarına   dikkat çekiyoruz ürünlerimizle.  Yapı Kimyasalları alanında iddialı markamız  Budafix, tamamen yenilikçi yaklaşımlara üretilerek sektörün ihtiyaçlarını gidermeye yöneliktir. Yine aynı şekilde, bir diğer faaliyet alanımız yalıtım bildiğiniz gibi. Burada da Mantoyap Isı Yalıtım Sistemleri ile ihtiyacının tamamını bir paket olarak karşılıyoruz. Böylelikle de doğru yalıtım için hiç açık nokta bırakmamış oluyoruz. Kusursuz yalıtım için Mantoyap’ı tercih edin “ ifadelerini kullandı.

‘EKONOMİYE KATKI ANCAK ELBİRLİĞİ İLE OLUR’

Kaliteden taviz vermeden yatırımlarını ve faaliyetlerini sürdüreceklerini kaydeden Nurcan Özdemir, fuara ilişkin değerlendirmesinde ise, “ Bursa İnşaat ‘Fuarı, sadece Bursamız için değil, bölgemiz, ülke ekonomimiz için çok önemli.  Biz,yalıtım ve yapı kimyasalları alanında, ekonomimizin lokomotifi inşaat sektöründe faaliyet  gösteren sanayiciler olarak, Bursa Ticaret ve Sanayi Odamızın desteği ile yapılacak her türlü çalışmanın sağlayacağı katkıların farkındayız. Sektörümüzde ürün çeşitliliği ile birlikte pazar çeşitliliğinin de sağlanmasına yönelik çalışmaları ancak elbirliği ile yapabiliriz” dedi.

Haberin Diğer Resimleri

Sosyal Medyada Paylaş

Diğer Haberler
 • BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI’NDAN EPSA’YA ZİYARET…

  BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI’NDAN EPSA’YA ZİYARET…

  Türkiye yalıtım sektöründe bir Bursa markası olarak dikkatleri çeken EPSA Yalıtım Ambalaj ve Yapı Kimyasalları Yönetim Kurulu Başkanı Nurcan Özdemir’i, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ve beraberindeki heyet, Barakfakih Sanayi Bölgesi’ndeki üretim tesisinde ziyaret etti.

 • YALITIM: ENERJİ TASARRUFUNUN GİZLİ KAHRAMANI...

  YALITIM: ENERJİ TASARRUFUNUN GİZLİ KAHRAMANI...

  Türkiye'nin enerjide dışa bağımlılığı maliyetlerin yanında enerjide sürdürülebilirliği de tehdit ederken, EPSA Yalıtım Yönetim Kurulu Başkanı Nurcan Özdemir, ülkemizde enerji verimliliği için en önemli argümanın temelden çatıya yalıtım olduğunu vurguladı.

 • TÜRKİYE’NİN 1 NUMARASI NURCAN ÖZDEMİR...

  TÜRKİYE’NİN 1 NUMARASI NURCAN ÖZDEMİR...

  Epsa Yalıtım Ambalaj Yapı Kimyasalları Yönetim Kurulu Başkanı Nurcan Özdemir, 6200 kadın arasından birinci olarak ‘Türkiye'nin Kadın Girişimcisi’ ödülünü aldı.

 • EPSA YALITIMDAN SPONSORLUK ATAĞI

  EPSA YALITIMDAN SPONSORLUK ATAĞI

  Yalıtım ve Ambalaj Sektörü'nün önde gelen firmalarından EPSA Yalıtım, geçtiğimiz günlerde Bursa Kentsel Dönüşüm ( BURKENTDER ) tarafından düzenlenen 'Belediyeleri Halkla Buluşturuyoruz' adlı programa sponsor oldu...

 • EPSA BAYİLERİ İLE BELGRAD'DA BİR ARAYA GELDİ.

  EPSA BAYİLERİ İLE BELGRAD'DA BİR ARAYA GELDİ.

  EPSA Yalıtım ve Ambalaj bünyesinde yer alan yapı kimyasalları üreticisi Mantoyap ve Budafix, 2014 yılı ilk yurt dışı bayi gezisini Belgrad’a yaptı.

 • NURCAN ÖZDEMİR: “YALITIM, ENERJİ KAYNAKLARIMIZI DOĞRU KULLANMAMIZI SAĞLAR”

  NURCAN ÖZDEMİR: “YALITIM, ENERJİ KAYNAKLARIMIZI DOĞRU KULLANMAMIZI SAĞLAR”

  EPSA Yalıtım Yönetim Kurulu Başkanı Nurcan Özdemir, yalıtım bilincinin yerleşmesinin ve binalarda yalıtımın yaygınlaşmasının enerji tasarrufu sağlayarak doğal kaynaklarımızı idareli kullanmaya fayda sağlayacağını söylüyor.