Doğru Tercihler , Çözüme Ulaştırır

ISI YALITIM FİYATLARI?

 

 

Mantolama fiyatları uygulama yapılacak konutların ihtiyaçları ve konut sakinlerinin beklentilerine göre değişkenlik gösterebilir.Isı yalıtım uygulamasından beklediğiniz tasarruf oranı doğrultusunda ısı yalıtım levhalarının ve kalınlıklarının seçimi fiyatı doğrudan etkilemektedir. EPSA YALITIM danışmanları malzeme seçiminden başlayarak tüm süreçlerde bilgi ve birikimleri ile sizlere yardımcı olacaktır.

Yalıtım bir maliyet değil ısınma ve soğutma giderlerini % 50 azaltarak tüketiciye ömür boyu tasarruf ve konfor sağlayan bir yatırımdır.


EPSA YALITIM ın sizlere sunduğu ödeme kolaylıkları sayesinde ödemelerinizi 12 ay taksitle peşinatsız,faizsiz ve masrafsız gerçekleştirebilir ya da kredi kartı  ile ödemelerinizi yapabilirsiniz. 

Tercihiniz doğrultusunda  anlaşmalı olduğumuz bankaların kredi kartları ile taksitli ödeme yapabileceğiniz gibi, peşin ödemelerinizde de özel indirim ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

 

İŞ SÜREÇLERİMİZ

Tüm süreçlerimiz  ISO 9001 - 2008 standartlarına göre düzenlenmiş olup, şirket içi  ERP ( Kurumsal Kaynak Planlama)yazılımı ile hatasız olarak takip edilmektedir.

gnyapı Isı Yalıtım Fiyat Teklifi İsteme Süreci:  Müşteri süreçlerimizin ilk aşamasıdır, müşteri ilişkileri departmanımız, profesyonel uygulama yöneticileri ile ÜCRETSİZ KEŞİF FORMU yoluyla, 0850 224 3772 telefondan keşif randevu işlemi gerçekleştirebilirsiniz..

gnyapı Bina Keşif Süreci: Ölçüm ekibimiz sizin belirlemiş olduğunuz gün ve saatte binanıza gelerek ölçüm işlemini gerçekleştirir.

Ölçüm işleminin aşamaları :

gnyapı Tüm cepheler ayrı ayrı ölçülür.
gnyapı 
Metrajdan düşülecek alanlar ölçülür(pencere, kapı boşlukları vb.)
gnyapı 
Isı yalıtımı dışında binanızda yapılacak ek uygulama isteklerinizin ölçümü yapılır ( çatı, çevre düzenlemesi vb.)
gnyapı 
Binanın krokisi çizilir ve tüm ölçüler keşif formuna kaydedilir.
gnyapı 
Termal kamera çekimi yapılarak binadaki ısı kaçakları tespit edilir.

gnyapı Fiyatlandırma Süreci : Metraj keşif formuna yazılan ölçüler ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) programına aktarılarak sıfır hata ile hesaplandıktan sonra kaydedilir ve müşteri ilişkileri sorumlularımızın ekranına gönderilir.

gnyapı Teklif Basım Süreci : Müşteri İlişkileri sorumlularımız kendilerine gelen keşif formunun basımını yaparak teklif dosyanızı hazırlarlar, basım onayı verilen teklif dosyası yalıtım danışmanlarımızın ekranına gönderilir.

gnyapı Teklif Dosyasının Teslimi : Yalıtım danışmanlarımız kendilerine gelen dosyayı inceleyerek yapılacak uygulama ile ilgili görsel materyalleri hazırlayıp kararlaştırılan gün ve saatte görsel sunumunu yapar ve teklif dosyasını teslim eder.

gnyapı Sözleşme Süreci : Karşılıklı anlaşma sağlandıktan sonra,  fiyat,iş başlangıç tarihi, iş bitiş tarihi vb. şartlar sözleşmeye detaylı olarak yazılıp çift nüsha olarak imzalanır.

gnyapı İş Başlangıç Süreci : Planlama uzmanı kendisine gelen sözleşmeyi inceledikten sonra şantiye başlangıcını planlar, uygulamada kullanılacak malzemeler ve ekipmanlar belirlenen tarihte şantiyeye gönderilir.
Her şantiyemizde görevlendirdiğimiz şantiye sorumlularımız, iş başlangıcın da temizlik (pencere camlarının, zeminin kaplanması vb.) ve güvenlik ile ilgili tüm tedbirleri aldıktan sonra uygulamayı başlatır.

gnyapı İş Sonlandırma Süreci : Binadaki uygulama bitirildikten sonra,ekipmanlar ve kalan malzemeler toplanır çevre temizliği yapıldıktan sonra şantiye apartman/site yönetimine eksiksiz olarak teslim edilir.

gnyapı Takip Süreci : Müşteri ilişkileri sorumlularımız uygulama yapılan bina ile ilgili site/apartman yönetimleri ve daire sakinleri ile irtibat halinde kalarak binanın durumu ile ilgili bilgi alırlar. 
 

Tüm çözüm ve önerilerin giderek birbirine benzediği günümüzde EPSA YALITIM deneyimini tercih etmenin ayrıcalığını yaşayın.

Mantolama M2 Fiyatı almak için bölge yöneticilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.. ( şirket telefonu ile bölge yöneticisi telefonunu alarak )